MILWAUKEE Akkumulátoros sarokcsiszoló - 125 mm/M18 CAG125XPD-502X
M18 CAG125XPD-502X típusú, akkumulátoros sarokcsiszoló hosszú, alsó kapcsolóval és 125 mm tárcsa átmérővel, akkumulátorral és töltővel, valamint szerszámkofferral együtt. |
|
Gyártó: | |
Szállítási információk - expressz szállítás
|
|
|
Leírás
MILWAUKEE Akkumulátoros sarokcsiszoló - 125 mm / M18 CAG125XPD-502X
Milwaukee® tervezésű és kivitelezésű szénkefe nélküli POWERSTATE™ motor az akár 10x hosszabb élettartamért.
REDLINK PLUS™ intelligens elektronika: a fejlett digitális túlterhelésvédelem az akkumulátor és a gép védelméért, javítja a gép teljesítményét terhelés alatt.
A REDLITHIUM-ION™ akkumulátor kitűnő minőségű konstrukciót és elektronikát kínál, valamint lemerülés-biztos, így hosszabb működési időt és hosszabb ideig tartó munkavégzést biztosít az akkumulátor élettartama alatt.
Prémium hajtómű rendszer - ugyanaz a rendszer, mint ami a vezetékes sarokcsiszolókban szolgáltatja a nagy teljesítményt
125 mm kulcsnélküli védőburkolat.
100% szerszám nélküli tárcsacsere a beépített FIXTEC rendszernek köszönhetően.
Karcsú fogantyú, nagyméretű alsó kapcsolóval.
Az eltávolítható porvédő megakadályozza, hogy a törmelék bejusson a csiszolóba, meghosszabbodott motorélettartam.
Nem rögzíthető biztonsági alsó kapcsoló, feszültség alatti biztonsági relé megakadályozza a gép automatikus újraindulását.
Egyedi cellafigyelő rendszer optimalizálja a működési időt
Töltésszintjelző kimutatja az akkumulátor töltöttségi szintjét.
Rugalmas akkumulátor rendszerrel - Milwaukee® M18™ akkumulátorokkal működik.
A készülékhez akkumulátor és töltő, valamint szerszámtáska is tartozik.
Akku és töltő kínálat
Akkus kéziszerszámainkhoz akkumulátort és töltőt is talál kínálatunkban. Ide kattintva tudja megtekinteni választékunkat.